Informace o nás

ZA PROJEKTEM STOJÍ UNIE PORODNÍCH ASISTENTEK – UNIPA

UNIPA je nezisková organizace, která sdružuje porodní asistentky a také studentky oboru porodní asistence. Společně se podílíme na rozvoji oboru porodní asistence v souladu s nejnovějšími vědeckými poznatky a snažíme se svým dílem přispět ke zkvalitnění péče o ženu a dítě.

PROJEKT #RODIMVKLIDU VZNIKL SE ZÁMĚREM PODPOŘIT TĚHOTNÉ ŽENY I OBA RODIČE PO PORODU BĚHEM PANDEMIE KORONAVIRU

Těhotenství, porod a mateřství přináší řadu nových otázek i nečekaných výzev, v posledním roce a půl je navíc situace vzhledem k pandemii velmi nejistá a stále se mění.  Těhotným ženám a čerstvým rodičům nabízíme odborné rady a podporu porodních asistentek. Rodimvklidu.cz je tu pro těhotné ženy, které čekají na porod, pro ženy v šestinedělí a také pro oba rodiče po porodu, v porodnici či doma s novorozencem. 

Cílem webu a poradny na telefonu i on-line je budoucí a nové rodiče co nejvíce podpořit a poskytnout aktuální odborné informace ohledně zdraví, těhotenství, porodu a zdravotní péče. Chceme poskytovat kvalitní a bezpečnou podporu a péči v těhotenství, při porodu a po porodu a chceme tak co nejvíce snížit dopady pandemické krize na zdraví a psychiku žen i dětí.

Na lince a v poradně pracuje 5 porodních asistentek, které prošly školením v telefonickém a mailovém poradenství a základním školením v krizové intervenci.

Koordinátorka Linky

Marie Rumlenová – marie.rumlenova@gmail.com

Koordinátorka porodních asistentek

Magdalena Ezrová – ezrova@unipa.cz

Web

Martin Weinpold – www.completestudio.cz
Pábení – www.pabeni.cz

Technická podpora 

Daniel Dostál – imagemakers.cz

Zastřešující organizace

Unie porodních asistentek – unipa.cz

Share This